NASZA FILOSOFÍA: ZERO RUTYNY – DUŻO RADOCHY!

LICENCJONOWANI PRZEWODNICY Z PASJĄ I POZYTYWNĄ ENERGIĄ

Wychodzimy z założenia, że każdy turysta jest inny więc każda wyprawa jest inna. Zorganizowana i przeprowadzona w zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Przygotowana specjalnie dla Ciebie. Nie ma rzeczy niemożliwych, a każdy pomysł trzeba spróbować zrealizować.

Jesteśmy zgranym zespołem pełnym energii. Łączy nas niezaspokojona ciekawość i ciągła chęć pogłębiania wiedzy o Barcelonie. Każda pojawiająca się wątpliwość, nie daje nam spokoju i natychmiast wymaga wyjaśnienia. Przekopujemy domowe zasoby książek, biblioteki, internet, biegniemy do miejskiego archiwum lub muzeum. Wierzymy, że worek z pytaniami nigdy się nie wyczerpie. Bo dzięki dziecięcej ciekawości z dnia na dzień stajemy się mądrzejsi. I uwielbiamy dzielić się naszą wiedzą z innymi.

filozofia_750x450

AGATA SOSNOWSKA

Niespokojny duch, szukający z determinacją swojego miejsca na ziemi. Zanim przyjechała do Barcelony, przeprowadzała się 23 razy. Ale od dnia zakotwiczenia tutaj w 2008 roku, ani razu nie pomyślała, aby zmienić miejsce zamieszkania. To coś znaczy. Dla niej Barcelona jest miastem kompletnym. Zaraża wszystkich swoja miłością do tego magicznego miejsca. Stara się Barcelonę ‘wytłumaczyć‘ innym, bo jak twierdzi, ważne jest żeby to miasto nie tylko zobaczyć, ale przede wszystkim zrozumieć. Pomysłodawczyni i współtwórca inicjatywy PRZEWODNICY BEZ GRANIC, jednoczącej polskich przewodników z całego świata.

Pozytywna energia i pasja!

FRANCESC COSTA

Dla naszych turystów to po prostu Franek – rodowity Barcelończyk, który spędził tu wszystkie lata swojego życia i nie wyobraża sobie opuścić miasta na dłużej niż na dwa tygodnie wakacji. Wie o Barcelonie prawie wszystko, choć sobie tego nie uświadamia. Wciąż z zapałem odkrywa coś nowego w miejscach, które zna od zawsze. Dzieli swoje życie zawodowe miedzy dwie profesje: architekturę i turystykę. Ulubieniec wszystkich naszych najmłodszych wycieczkowiczów. I choć ani on nie mówi po polsku, a dzieci po hiszpańsku – w jakiś magiczny sposób znajdują zawsze wspólny język i rozumieją się doskonale.

Glamour i śródziemnomorski temperament!