NASZE MIASTO

Nie ma jednej Barcelony. Jest ich mnóstwo i wciąż można odkrywać nowe oblicze tego magicznego miasta. Barcelona ma wiele twarzy, wiele płaszczyzn, wiele warstw. Jest jak róża, z której odrywając kolejne płatki powoli docieramy do jej wnętrza. Barcelona to architektura Gaudiego i piłka nożna na Camp Nou, ale również tajemnicze zakamarki Barri Gòtic i szerokie piaszczyste plaże, wiecznie pełne, gwarne bary i zaciszne restauracje z mistrzowska kuchnią,  wzgórza ze znanymi i nieznanymi punktami widokowymi, to muzea, ale i sztuka uliczna, to historia wpleciona w nowoczesność i  tutejsze tradycje wymieszane z wielokulturowością tego miasta. Pobaw się z nami w Kolumba i odkryj kolejna Barcelonę. Twoja własną, niepowtarzalną, wyjątkową. 


NASZA FILOZOFIA

Czyli -  nie ma dwóch takich samych wycieczek.

Wyobraź sobie, za przyjeżdżasz do miejsca, w których chcesz spędzić wakacje.  Chcesz je poznać , poczuć, odpocząć, przyjemnie spędzić czas. Istnieją różne sposoby na to żeby to osiągnąć. I tak jak Barcelona, również turystyka ma wiele twarzy.

Proponujemy Ci alternatywę dla standardowych wycieczek. Inne oblicze turystyki, dzięki któremu zawsze osiągniesz to, czego naprawdę chcesz.

Bo każda wyprawa z nami jest inna.

Zorganizowana i przeprowadzona w zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Przygotowana specjalnie dla Ciebie.

Nasza dewiza to: ZERO RUTYNY – WIELE RADOCHY!!


BARCELONA – WELCOME HOME!

W Barcelonie czujemy się jak w domu. Zrobimy co w naszej mocy, żebyś Ty też tak się tu poczuł.

ZAUFALI NAM

I mogliśmy mieć przyjemność pokazać Barcelonę między innymi takim firmom jak:

NASI TURYŚCI I MY

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Przeżyliśmy  z Wami niezapomniane chwile.