POZYTYWNA ENERGIA I PASJA

AGATA SOSNOWSKA – LICENCJONOWANY PRZEWODNIK PO BARCELONIE I KATALONII

Niespokojny duch, szukający z determinacją swojego miejsca na ziemi. Zanim przyjechała do Barcelony, przeprowadzała się 23 razy. Ale od dnia zakotwiczenia tutaj w 2008 roku, ani razu nie pomyślała, aby zmienić miejsce zamieszkania. To coś znaczy. Dla niej Barcelona jest miastem kompletnym. Zaraża wszystkich swoja miłością do tego magicznego miejsca. Stara się Barcelonę ‘wytłumaczyć‘ innym, bo jak twierdzi, ważne jest żeby to miasto nie tylko zobaczyć, ale przede wszystkim zrozumieć. Pomysłodawczyni i współtwórca inicjatywy PRZEWODNICY BEZ GRANIC, jednoczącej polskich przewodników z całego świata.

agatka

Agata wychodzi z założenia, że każdy turysta jest inny więc każda wyprawa jest inna. Zorganizowana i przeprowadzona w zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Przygotowana specjalnie dla Ciebie. Nie ma rzeczy niemożliwych, a każdy pomysł trzeba spróbować zrealizować.

Cechuje ją niezaspokojona ciekawość i ciągła chęć pogłębiania wiedzy o Barcelonie. Każda pojawiająca się wątpliwość, nie daje jej spokoju i natychmiast wymaga wyjaśnienia. Przekopuje domowe zasoby książek, biblioteki, internet, biegnie do miejskiego archiwum lub muzeum. Wierzy, że worek z pytaniami nigdy się nie wyczerpie. Bo dzięki dziecięcej ciekawości z dnia na dzień staje się mądrzejsza. I uwielbia dzielić się moją wiedzą z innymi.