AMIGOS

Marcin Martinho

Teren działania: Portugalia

Co robi: Pomaga poznać prawdziwą Portugalię, niekomercyjną, dziewiczą i pełną magiii. Zakochany od dziecka w tym jeszcze nie do końća odkrytym kraju, gdzie wieczne sąsiedztwo Atlantyku i piękne historie wyśpiewane w fado powodują, że do Portugalii zawsze chce się wracać. Z pomocą Marcina poznasz Portugalię jakiej nie znajdziesz w przewodniku.

Kontakt

Tel.: +48 602 784 744 albo +351 96 8784301

Mail: info@portugalstory.pl

Strona web: www.portugalstory.pl

Marcelina i Jerson

Teren działania: Kolumbia

Co robią: Marcelina – fotografka, Jerson – projektant. Ale to co sprawia im największą przyjemnosć to zwiedzanie kraju na dwóch kółkach. Kiedy tylko mają wolną chwile wyjeżdżają w poszukiwanie niesamowitych pejzaży i odległych od miast oaz. Możesz dołączyć do nich  i dzięki tej dwójce zwariowanych rowerzystów odkryć autentyczną Kolumbię.

Kontakt

Mail: chickenlegsteam@gmail.com

Strona web: Chickenlegsteam

Hostel Kutaisi by Kote

Teren działania: Gruzja

Co robią: Kote i Anna zapraszają do wspólnego poznania piękna Gruzji. Jeśli traficie do nich – wasz wyjazd nie może się nie udać. Dzięki nim poznacie każdy z aspektów tego niezwykle interesującego kraju: niesamowitą przyrodę, ciekawą historię, kulturę, tradycję i przede wszystkim jej wspaniałych mieszkańców.

Kontakt

Mail: hostel.kutaisi@mail.com

Strona web: www.hostelkutaisi.com

Borys

Teren działania: Katalonia

Co robi: Z wykształcenia inżynier, z pasji kierowca. Jakiś czas temu zamienił malownicze tereny Kujaw na wybrzeże Katalonii, w której się po uszy zakochał i właśnie tu postanowił stworzyć małą rodzinną firmę transportową. Nie tylko bezpiecznie dowozi pasażerów w wybrane miejsca, ale też z zapałem udziela im pierwszych informacji o Barcelonie i okolicach. Pełen profesjonalizm, wysoka kultura osobista i przemiłe towarzystwo!

Kontakt

Tel.: +48 660 692 948

Mail: transportbarcelona.pl@gmail.com

Strona web: www.transport-barcelona.pl

 

Michał Marczyk

Teren działania: Walencja/ Alicante/Castellón

Co robi: Z wielką pasją przybliża historię, gastronomię, zwyczaje, tradycje oraz lokalne miejsca tego pięknego śródziemnomorskiego regionu. Przez swoje niesamowicie ciekawe i przede wszystkim przekazywane ze swadą opowieści, generuje przeżycia, wspomnienia, które sprawią, że region Walencji na zawsze pozostaje w sercu i duszy…

Kontakt:

Tel.:  +34 663 419 931

Mail: info@przewodnikpowalencji.com

Strona web: www.przewodnikpowalencji.com